Lambda sondy skladom
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980547
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980533DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980533
- Rýchla kontrola kompatibility už za jeden : Nie ste si istí, či sa daná automobilová súčiastka hodí k vášmu vozidlu? Jednoducho nám pošlite identifikačné číslo vozidla (VIN)...
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980534
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980569
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980573
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980579
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980581
DELPHI Opravná sada vstrekovacej trysky 6980582
Lambda sonda PIERBURG 7.02604.26.0
Lambda sonda TOPRAN 302 377 (302377)- BOSCH Opravná sada vstrekovacej trysky F00VH35016
Lambda sonda DELPHI ES21140-12B1 (ES2114012B1)Lambda sonda DELPHI ES21140-12B1 (ES2114012B1)
Dĺžka káblu [mm]: 437 mm; Lambda sonda: širokopásmová-Lambda-Sonda; Lambda sonda: vyhrevané
Lambda sonda DELPHI ES20326-12B1 (ES2032612B1)Lambda sonda DELPHI ES20326-12B1 (ES2032612B1)
Dĺžka káblu [mm]: 235 mm; Lambda sonda: planárna sonda; Lambda sonda: vyhrevané
Lambda sonda DELPHI ES21132-12B1 (ES2113212B1)Lambda sonda DELPHI ES21132-12B1 (ES2113212B1)
Dĺžka káblu [mm]: 330 mm; Lambda sonda: širokopásmová-Lambda-Sonda; Lambda sonda: vyhrevané
Lambda sonda BOSCH 0 258 003 577 (0258003577)Lambda sonda BOSCH 0 258 003 577 (0258003577)
- Bosch
Počet vedení: 4 ; Celková dĺžka [mm]: 770 mm; dostupný aj ako univerzálny produkt pozri produkt č.: 0258986505; Doporučený interval výmeny [km]: 160000 km
Lambda sonda BOSCH 0 258 017 307Lambda sonda BOSCH 0 258 017 307
- Bosch
Číslo výrobku: 0 258 017 307 Zjednodušené číslo výrobku: 0258017307 OEM čísla (originálne čísla automobilky): AUDI 06J 906 262 T VW 06J 906 262 AD VW 06J 906 262 T
Lambda sonda BOSCH 0 258 986 782Lambda sonda BOSCH 0 258 986 782
- Bosch
Číslo výrobku: 0 258 986 782 Zjednodušené číslo výrobku: 0258986782 OEM čísla (originálne čísla automobilky): FORD CV6A9G444AA (CV6A9G444AA) FORD CV6Z9G444C (CV6Z9G444C) FORD...
Lambda sonda BOSCH 0 258 030 056 (0258030056)
Lambda sonda BOSCH 0 281 004 490 (0281004490)
Lambda sonda BOSCH 0 258 030 119 (0258030119)
Lambda sonda PIERBURG 7.02604.77.0Lambda sonda PIERBURG 7.02604.77.0
Referenčné čísla: 0 258 005 253, 0K32A-18-861, 0K32B-18-861, 1338, 1339, 175776, 33 10 3090, 39210-2X010, 39210-2X020, 7.02604.77, 70260477, 702604770, 81092, ADG07004, F 00H...
Lambda sonda FAE 77389Lambda sonda FAE 77389
Číslo výrobku: 77389 Zjednodušené číslo výrobku: 77389 OEM čísla (originálne čísla automobilky): PORSCHE 986 606 126 01 (98660612601) PORSCHE 986 606 126 00...
Lambda sonda DELPHI ES21165-12B1 (ES2116512B1)Lambda sonda DELPHI ES21165-12B1 (ES2116512B1)
Dĺžka káblu [mm]: 650 mm; Lambda sonda: širokopásmová-Lambda-Sonda; Lambda sonda: vyhrevané
Lambda sonda DENSO DOX-0652 (DOX0652)Lambda sonda DENSO DOX-0652 (DOX0652)
pre OE-číslo: 89465-28440; Kvalita: OE; Obmedzenie výrobcu: DENSO; Rozmer závitu: M18x1.5; Dĺžka káblu [mm]: 290 mm; Počet násuvných kontaktov: 4 -pólová; Hmotnosť [g]: 85 g;...